MARÍA BERNABEU - 5ª CLASIFICADA GRAND PRIX DE QINGDAO (CHINA)
TECLA CADILLA E SERGIO TRILLO BRONCES GALEGOS NA EJU EUROPEAN SENIOR CUP JUDO MALAGA 2014
RESULTADOS: XLVI TORNEO DE JUDO SAN MARCIAL
RESULTADOS: JUDOKAS GALEGOS PARTICIPANTES NO 6º CAMPIONATO DO MUNDO DE JUDO DE VETERANOS
RESULTADOS: COPA DE EUROPA JUNIOR DE THESSALONICA (GRECIA)
RESULTADOS: JUNIOR EUROPEAN CUP 2014 - COIMBRA (PORTUAGAL)
SERGIO TRILLO VALEIRO – BITÁCORA – OURO
PAULA YAÑEZ MARTINEZ – UDC – 5ª
TECLA CADILLA ACEVEDO –DOMAJO – 7ª
MIGUEL RIOPEDRE FERNANDEZ – UDC – 7º
RESULTADOS: SARA ALVAREZ BRONCE NO OPEN INTERNACIONAL DE CASABLANCA (MARRUECOS)
RESULTADOS: PLAY OFF LIGA INTERNACIONAL DE CLUBES - 12º TROFEO DE JUDO "CIDADE DE OURENSE"
CLASIFICACIÓN: 2ª XORNADA LIGA INTERNACIONAL DE CLUBES - 12º TROFEO DE JUDO "CIDADE DE OURENSE" (CATEGORÍA MASCULINA) - 1ª XORNADA (CATEGORÍA FEMININA)
CLASIFICACIÓN 2ª XORNADA MASC.
RESULTADOS: FASE FINAL CAMPIONATO DE GALICIA ESCOLAR
RESULTADOS: FASE NORTE CAMPIONATO DE GALICIA ESCOLAR
RESULTADOS: FASE SUR CAMPIONATO DE GALICIA ESCOLAR
RESULTADOS: CAMPIONATO DE GALICIA ABSOLUTO - SENIOR MASCULINO E FEMININO
RESULTADOS: CAMPIONATO DE GALICIA JUNIOR - SUB21 MASCULINO E FEMININO
RESULTADOS: COPA DE ESPAÑA "A" DE JUDO - SENIOR "II TROFEO INTERNACIONAL CONCELLO DE ARTEIXO"
RESULTADOS: COPA DE ESPAÑA JÚNIOR DE ALICANTE
Patricia Tellado Rabuñal – PRATA
Victor Hugo Henriques Fernández – Bronce
Alexis Rosa Moya - 5º
RESULTADOS: CAMPIONATO DE ESPAÑA ESCOLAR MASCULINO E FEMININO - INFANTIL E CADETE
- ROSA GARCÍA CARRILLO (PRATA)
- TECLA CADILLA ACEVEDO (BRONCE)
RESULTADOS: SECTOR OESTE CAMPIONATO DE ESPAÑA ABSOLUTO - 11º TROFEO DE JUDO "CIDADE DE LUGO"
RESULTADOS: FASE FINAL CAMPIONATO DE ESPAÑA JUNIOR DE JUDO
RESULTADOS: SUPERCOPA CADETE DE FUENGIROLA
RESULTADOS: SECTOR NACIONAL JUNIOR - SUB21
RESULTADOS: COPA DE ESPAÑA CADETE "ESTHER SAN MIGUEL" (BURGOS)
- VÍCTOR H. HENRÍQUEZ (SHIAI) - 60KG
- MONTSERRAT PARDO (SANTIAGO) - 70KG
- MIRIAM GARCÍA (PARQUE SPORT) +70KG
- CARLA GARABATOS (J.C.GALICIA SUR) -52KG
- JOSÉ RIOPEDRE (J.C.CORUÑA) -50KG
- GUILLERMO CORDERO (PARQUE SPORT) +90KG
- ROCÍO MARTÍNEZ (FINISTERRE) - 40KG
- TOMAS MUCIENTES (BITACORA) -66KG
- DAVID IGLESIAS (ARTEIXO) -81KG
- BRAIS BOUTUREIRA (CAMBRE) - 90KG